KONST / Litografier / Färglitografi 15527437
nr 1552 7437
Färglitografi
4 st, omkring 1900, Stockholmsmotiv. Färglitografi, bildmått: 14x20 cm, yttermått inklusive ram: 33x39 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 juli 2023
kl 19:25:38
100 kr
150 kr